Hexbug Aquabot portowe miasto

Dzięki zastawowi Aquabot portowe miasto łowienie ryb  w końcu stanie się niesamowitą przygodą, kończącą się za każdym razem sukcesem! W zestawie dwa rekiny- młoty   wraz z akwarium! Każda ryba posiada pulsującą poświatę LED, która wygląda jak prawdziwe pulsujące serce rekina!   
Wbudowane, inteligentne sensory pozwalają rekinom automatycznie obracać się, gdy wrzucisz je do wody, dzięki czemu możesz obserwować  jak pływają we wszystkich kierunkach dookoła akwarium na różnej głębokości i  z różną prędkością! Dodatkowo rekiny podczas pływania , dzięki elektromagnetycznym impulsom wydają charakterystyczne, mrożące krew w żyłach, dźwięki.

Po pięciu minutach bez aktywności Twoje rekiny przejdą w tryb uśpienia w celu oszczędzania baterii, ale te inteligentne ryby sąwyposażone w czujnik hi-tech, który pozwala je obudzić poprzez zapukanie w  akwarium lub zanurzenie w wodzie ręki i poruszanie ją, by zwrócić uwagę rekina.

Dla jeszcze większych wrażeń, za pomocą specjalnej wyrzutni, możesz potraktować swojego Rekina jak drapieżny pocisk i wystrzelić go wprost do wody! Kiedy Twoje rekiny będą już w wodzie, możesz próbować je łapać za pomocą  dźwigu.. To nie takie proste, jak się wydaje!